koszyk
Zakupy 3M
PRODUKTY BESTSELLER & NEWS
3M & MORE
[[list]]
archiwum
KONTAKT & WSPARCIE

Folie dekoracyjne

W zakres naszego asortymentu wchodzą usuwalne folie przeznaczone do dekoracji szyb, które cechują się wysoką jakością wykonania i zostały przystosowane do wycinania ploterowego. Tego rodzaju produkty mogą z powodzeniem uzyskać prywatyzację, dekoracje przeszkleń oraz zwiększyć bezpieczeństwo szkła, pozwalając w estetyczny sposób udekorować szybę i jednocześnie zapewnić prywatność użytkownikom pomieszczenia. Folie dekoracyjne 3M Fasara występują w wielu wzorach zgodnych z trendami w architekturze wnętrz. Mają zastosowanie we wnętrzach biurowych, hotelowych czy mieszkaniowych.

Folia dekoracyjna EU 256
Folia dekoracyjna EU 256
Folia dekoracyjna EU 256 efektem mrożenia.
Cena: 16.40 zł/m2
zobacz szczegóły
Folia dekoracyjna EU 120
Folia dekoracyjna EU 120
Folia dekoracyjna EU 120
Cena: 20.00 zł/m2
zobacz szczegóły
Folia dekoracyjna EU 256 1,52 x 30 m ROLKA PROMOCJA!!!
Folia dekoracyjna EU 256 1,52 x 30 m ROLKA PROMOCJA!!!
Folia dekoracyjna EU 256 z efektem mrożenia.
Cena: 679.44 zł/sztuka
zobacz szczegóły
Dichroic 526
Dichroic 526
Folia Dichroic 526
Cena: 79.90 zł/m2
zobacz szczegóły

Folie do dekorowania szyb

Chcąc nadać szklanej powierzchni atrakcyjny wygląd, warto sięgnąć po wysokiej klasy folie dekoracyjne. Te samoprzylepne wyroby można aplikować bezpośrednio na szybę, bez konieczności sięgania po specjalistyczne preparaty czy narzędzia. Są dostępne zarówno w wersji jednolitej, jak i z ozdobnymi wzorami, pozwalając zachować we wnętrzu prywatność i wpłynąć pozytywnie na estetykę całego pomieszczenia. Folia dekoracyjna idealnie nadaje się do zastosowania na szklanych powierzchniach, a więc na szybach okiennych, drzwiach, różnego rodzaju przeszkleniach itp.

Folia dekoracyjna - gdzie można ją zastosować?

Dostępne w ofercie naszego sklepu folie dekoracyjne znakomicie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie kluczową rolę odgrywa zachowanie prywatności. Można je montować w biurach, salach konferencyjnych, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, na ściankach działowych w biurowcach, szklanych gablotach itp. Każda znajdująca się w naszym asortymencie folia dekoracyjna jest łatwa w czyszczeniu, odporna na dotyk i w razie potrzeby można ją bez trudu zdemontować, bez obawy o to, że na powierzchni pozostaną nieestetyczne ślady kleju. Folie dekoracyjne 3M można idealnie zastosować na ściankach działowych stoisk targowych.