Showroom Archteka

Creative Ideas From Archteka®

Praw­dzi­wa podróż od­kryw­cza nie po­lega na poszu­kiwa­niu no­wych lądów, lecz na no­wym spoj­rze­niu /M.Proust/

Archteka® to jedyny w swoim rodzaju nowoczesny showroom, który został założony z pasji do pięknych wnętrz oraz podłóg, tkanin i innowacyjnych technologicznie rozwiązań 3M. Podążając za najnowszymi trendami, pozwalamy projektantom, architektom, wykonawcom oraz inwestorom poznać rozwiązania łączące w sobie nowatorskie technologie, a także różnego rodzaju materiały dające możliwość kreowania niepowtarzalnych przestrzeni.

Asortyment naszego salonu jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać gustom nawet najbardziej wymagających osób. Nieustannie poszukujemy inspiracji, podchodząc indywidualnie do każdego klienta i zapewniając fachowe doradztwo w doborze materiałów. Wizytówką naszej firmy jest nowoczesny showroom w Poznaniu, w którym można obejrzeć prezentowane kolekcje podłóg, wykładzin, zainspirować się ekspozycją folii dekoracyjnych i laminatów architektonicznych marki 3M.

W Archtece ® zajmujemy się nie tylko aranżacją przestrzeni, tworząc zindywidualizowane projekty przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów. W stworzonym przez nas miejscu organizujemy także różnego rodzaju wydarzenia branżowe, które dotyczą szeroko pojętego designu, wzornictwa oraz innowacyjnych rozwiązań dla wnętrz i budynków. Przygotowujemy scenariusze doboru materiałów, zestawiając najnowocześniejsze technologie z unikalnymi stylami dekoracji.

Jeśli nie są Państwo pewni wyboru, doboru produktu, jeśli potrzebujecie profesjonalnego doradztwa i wsparcia w zakresie materiałowym, atestowymi czy aplikacyjnym to zapraszamy do showroom Archteka® w Poznaniu lub do kontaktu on-line. Zanim zamówicie Państwo poprzez e-sklep zakupy3eu.com – zapraszamy do kontaktu i bezpłatnego doradztwa :)

showroom Archteka – otwarty od PN – PT (8.00-16.00)
Możliwe jest rezerwowanie spotkań (PN-SB)

Zadzwoń: +48 508 876 299

Napisz