CENA

FOLIE OKIENNE

CENA

Firma 3M wynalazła folie okienne ponad 50 lat temu. Od tego czasu stale wprowadza innowacje i je ulepsza.  Folie okienne 3M pozwalają na poprawienie efektywności Twoich okien. Zapewniają większy komfort w pomieszczeniach, w których przebywasz na co dzień.

3M

Folia na okna

Problem z nadmiernym nagrzewaniem się wnętrz w okresie upalnego lata można łatwo rozwiązać, korzystając z naszej oferty. Przygotowaliśmy w niej folie okienne firmy 3M, które są bardzo łatwe w montażu, wymagają jedynie precyzyjnego przyklejenia do powierzchni szyby, bez użycia specjalistycznych preparatów oraz narzędzi. Ze względu na to, że sprzedajemy je na wymiar, mają szerokie zastosowanie nie tylko przy standardowych oknach, ale też w przypadku szklanych elewacji oraz wielkopowierzchniowych witryn w lokalach komercyjnych.

Wyprodukowane przez markę 3M folie okienne wykonano z tworzywa syntetycznego, które bardzo dobrze pochłania promieniowanie słoneczne. Dzięki takiej właściwości materiał ten wpływa na ograniczenie wzrostu temperatury powietrza wewnątrz domu, mieszkania czy lokalu komercyjnego. Przyczynia się to do zwiększenia komfortu domowników lub użytkowników pomieszczeń, a pośrednio także na obniżenia kosztów energii elektrycznej, związanych z korzystaniem z klimatyzacji w okresie letnim.

Komercyjne folie okienne

Gdy najemcy skarżą się na zbyt wysoką temperaturę lub zauważysz, że koszty energii rosną w niebotycznym tempie, folie okienne 3M mogą pomóc. Nasze folie zapewniają ograniczenie wnikania ciepła przez szyby okienne do wewnątrz, zwiększają ochronę przed wypadkami, klęskami żywiołowymi, włamaniami, wybuchami bomb i latającymi odłamkami szkła. Mogą również pomóc w zapewnieniu zgodności szyb z wyższymi normami budowlanymi.

Folie okienne do mieszkań

Mieszkaj komfortowo w każdym pomieszczeniu Twojego domu! Dzięki foliom okiennym 3M niezależnie od tego, czy problemem są ciepło, odblaski, blaknące meble, bezpieczeństwo czy prywatność — mamy folie okienne, które pomogą Ci poprawić komfort w Twoim domu.

W naszym sklepie mamy niezawodne rozwiązania, które pozwolą ograniczyć nagrzewanie się pomieszczeń. Klienci do dyspozycji folie okienne marki 3M, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Te konkurencyjne cenowo i odporne na zarysowania materiały są świetną opcją do obiektów mieszkalnych, usługowych czy użyteczności publicznej. Przeznaczone do zastosowania zewnętrznego wyróżniają się dużą wytrzymałością na czynniki atmosferyczne, przede wszystkim opady deszczu i śniegu oraz wahania temperatur.

Masz problem z doborem folii okiennych do Twoich okien? Skontaktuj się z nami, a dokonamy bezpłatnego profesjonalnego doboru i sprawdzimy atrybuty bezpieczeństwa folii przy danym typie szyby.
email: perfo@texconcept.pl
tel. 6164695 50, tel. 512550994, tel. 512665656

Jeśli jesteś wykonawcą / aplikatorem folii okiennych zapraszamy do współpracy na specjalnych warunkach. Skontaktuj się z nami!
Jako autoryzowany dystrybutor 3M wspieramy wykonawców i dajemy możliwości rozwoju i stałej współpracy.
tel.512550994
lub tel. 512665656