CENA

FOLIE OKIENNE

CENA

Firma 3M wynalazła folie okienne ponad 50 lat temu. Od tego czasu stale wprowadza innowacje i je ulepsza.  Folie okienne 3M pozwalają na poprawienie efektywności Twoich okien. Zapewniają większy komfort w pomieszczeniach, w których przebywasz na co dzień.

Komercyjne folie okienne

Gdy najemcy skarżą się na zbyt wysoką temperaturę lub zauważysz, że koszty energii rosną w niebotycznym tempie, folie okienne 3M mogą pomóc. Nasze folie zapewniają ograniczenie wnikania ciepła przez szyby okienne do wewnątrz, zwiększają ochronę przed wypadkami, klęskami żywiołowymi, włamaniami, wybuchami bomb i latającymi odłamkami szkła. Mogą również pomóc w zapewnieniu zgodności szyb z wyższymi normami budowlanymi.

Folie okienne do mieszkań

Mieszkaj komfortowo w każdym pomieszczeniu Twojego domu! Dzięki foliom okiennym 3M niezależnie od tego, czy problemem są ciepło, odblaski, blaknące meble, bezpieczeństwo czy prywatność — mamy folie okienne, które pomogą Ci poprawić komfort w Twoim domu.

Masz problem z doborem folii okiennych do Twoich okien? Skontaktuj się z nami, a dokonamy bezpłatnego profesjonalnego doboru i sprawdzimy atrybuty bezpieczeństwa folii przy danym typie szyby.
email: perfo@texconcept.pl
tel. 6164695 50, tel. 512550994, tel. 512665656

Jeśli jesteś wykonawcą / aplikatorem folii okiennych zapraszamy do współpracy na specjalnych warunkach. Skontaktuj się z nami!
Jako autoryzowany dystrybutor 3M wspieramy wykonawców i dajemy możliwości rozwoju i stałej współpracy.
tel.512550994
lub tel. 512665656

3M