CENA

3M Maty klejące antybakteryjne

CENA

Utrzymanie wysokiego poziomu czystości w pomieszczeniach wymaga wykorzystania wielu różnych środków ochronnych. Jednym z najważniejszych są antybakteryjne maty czyszczące, które wyróżniają się wysoką skutecznością i łatwością montażu. Można je zastosować w celu zyskania pewności, że buty pracowników będą zawsze oczyszczone z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Pozwoli to na utrzymanie sterylnych warunków w wybranym miejscu.

Do czego służą profesjonalne maty antybakteryjne?

Takie produkty są w praktyce rodzajem klejących wykładzin, których głównym zadaniem jest usuwanie zanieczyszczeń. Doskonale pochłaniają bakterie nie tylko z podeszew butów, lecz także kółek wózków transportowych. Są też bardzo wygodne w użytkowaniu – przechodzenie po nich jest w zasadzie nieodczuwalne. Maty antybakteryjne przyczyniają się do podwyższenia poziomu czystości w zakładzie. To proste i atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które przynosi znakomite rezultaty.

Jak zamontować antybakteryjne maty czyszczące?

Proces montażu jest bardzo prosty i intuicyjny. Maty antybakteryjne z naszego sklepu internetowego mają kilkadziesiąt klejących warstw, które są umieszczone na specjalnym podłożu winylowym. Spód przylepia się do podłogi od razu po rozłożeniu ich w wybranym miejscu. To bezinwazyjny sposób na zapewnienie czystości w środowisku pracy – można po nim chodzić bez obaw, a po wykorzystaniu arkusz da się oderwać, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów.

Jakie jest zastosowanie mat antybakteryjnych?

Profesjonalne maty antybakteryjne mają największe zastosowanie w medycynie, ponieważ gabinety lekarskie i sale operacyjne muszą być sterylne. Takie produkty zapewniają bezpieczeństwo zarówno pacjentom, jak i całemu personelowi – wszelkie bakterie przynoszone z zewnątrz osadzają się bowiem na warstwie klejącej wykładziny. Po tym materiale można też śmiało przejechać kółkami szpitalnego łóżka. Warstwa usunie z nich zanieczyszczenia, nie ulegając przy tym żadnym zagięciom czy uszkodzeniom.

Takie wyroby są też bardzo często stosowane w gałęziach przemysłu, w których wysoki poziom czystości jest niezbędny do zachowania odpowiednich standardów produkcji. Korzystają z nich na przykład firmy produkujące leki czy półprzewodniki. Pracownicy po przejściu przez matę antybakteryjną mogą śmiało zabierać się do pracy bez obaw o to, że zanieczyszczenia z ich butów przedostały się do hali przemysłowej. Takie wykładziny są też często stosowane w przejściach pomiędzy częścią zakładową a biurową w wielkich przedsiębiorstwach.

Maty antybakteryjne – tylko od Perfo TEXCONCEPT

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w nim zarówno arkusze antybakteryjnych mat czyszczących, jak i wiele innych materiałów ochronnych czy budowlanych. Takie wyroby pozwolą Ci na bezproblemowe zabezpieczenie pomieszczenia przed zanieczyszczeniami i utrzymanie wysokiego standardu czystości. Złóż zamówienie na wybrany produkt – sprawnie go zapakujemy i wyślemy wprost pod wskazany przez Ciebie adres! Zachęcamy do współpracy!