CENA

Taśmy, paski i listwy antypoślizgowe 3m

CENA

3M™ Safety- Walk™ Taśma antypoślizgowa do ogólnego użytku

Każdego dnia może zdarzyć się, że przez nieuwagę bądź różne zewnętrzne czynniki stracimy równowagę nawet na równej powierzchni. Mokra podłoga czy schody z gładkiego materiału to miejsca, gdzie warto wykorzystać maty, paski i taśmy antypoślizgowe. Cena takiej inwestycji jest niewielka, a może znacząco wpłynąć na komfort zarówno w domu, jak i budynkach użyteczności publicznej, zakładach pracy czy halach produkcyjnych. Wszędzie tam, gdzie nawierzchnia może być śliska z powodu wody lub innych płynnych substancji, warto postawić na oferowane przez nas sprawdzone rozwiązania.

Niezawodne taśmy antypoślizgowe na schody

Poślizgnięcia, potknięcia i upadki:
– są najczęstszymi przyczynami wypadków zarówno na korytarzach szkolnych, jak i na schodach, podestach, w przebieralniach oraz w obiektach pływalni
– są czynnikami ryzyka, które powodują wypadki i nieprzewidziane koszty

Od wielu zagrożeń tego typu można się łatwo uchronić stosując proste środki bezpieczeństwa: skuteczne taśmy antypoślizgowe (w zgodności z Europejską Dyrektywą Zdrowia i Bezpieczeństwa w miejscu pracy nr 89/ 654). Prosta inwestycja w program bezpieczeństwa powierzchni pracy prowadzi do oszczędności czasu, pieniędzy, a może nawet uratować życie. Wybierając dostępne w naszym asortymencie wyposażenie zabezpieczające przed utratą równowagi, zyskujesz pewność, że uniknięcie wypadku będzie możliwe w każdych warunkach. Wysokiej klasy maty i paski antypoślizgowe na schody zagwarantują doskonałą przyczepność obuwia.
Dobrze oznakowane i trwałe elementy chroniące gości i pracowników powinny znaleźć się w budynku, gdzie wielu ludzi każdego dnia musi poruszać się po schodach. Redukcja ryzyka upadku i kontuzji pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Decydując się na taśmy antypoślizgowe na schody, warto wybrać rozwiązania od sprawdzonego producenta.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru najlepszych produktów zabezpieczających przed utratą równowagi. Prezentowane maty i paski w korzystnej cenie pozwolą zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników oraz gości. Zamów towar z oferty już dziś!

3M