CENA

3M Taśmy winylowe

CENA

Nieustający ruch wymaga nadzoru, a praca z wieloma przyrządami niejednokrotnie wykorzystania solidnych oznaczeń. Taśma winylowa 3M to doskonałe rozwiązanie w większości tego typu sytuacji. Dzięki swojej uniwersalności znajduje zastosowanie zarówno jako trwały znacznik, jak i tymczasowa ochrona miejsc, które mają uniknąć zabrudzenia czy uszkodzenia. Za sprawą kleju kauczukowego sprawdza się także doskonale jako taśma dwustronna do wykładzin.

Uniwersalna i niezawodna taśma winylowa 3M

Produkt dostępny w naszym asortymencie znajduje powszechne zastosowanie w zakładach przemysłowych, gdzie wykorzystanie jednego artykułu do wielu zadań jest ogromną zaletą. Winylowa struktura zapewnia niebywałą odporność na ścieranie oraz znacząco ułatwia nadawanie kształtu. To także doskonałe zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, przetarciami, a nawet zagrażającymi materiałom substancjami chemicznymi. Choć czasem stosowana jako okleina dwustronna do wykładzin, taśma winylowa 3M to przede wszystkim idealna osłona w procesie galwanizacji, malowania czy obróbki mogącej skutkować niechcianymi uszkodzeniami.

Dzięki dostępności wielu wariantów kolorystycznych można bez trudu wykorzystać oferowany asortyment jako oznaczenia w halach, gdzie przejścia i przejazdy powinny być zarówno wyraźnie rozgraniczone, jak i łatwe do rozróżnienia już z daleka. Jaskrawe, trwałe kolory, jakie posiada taśma winylowa 3M, pozwalają umieszczać koło siebie kawałki różnych barw, bez ryzyka, że zostaną one pomylone.

Już dziś zachęcamy do skorzystania z przedstawionego asortymentu i wyboru najlepszych towarów w naszym sklepie. Proste, uniwersalne oraz przede wszystkim skuteczne rozwiązania to gwarancja bezpieczeństwa i efektywnej pracy w każdej firmie. Zapraszamy do wyboru jednokolorowej lub dwubarwnej taśmy winylowej spełniającej wszystkie oczekiwania. Zamów najlepsze produkty już teraz!