CENA

Tkaniny na Zadaszenia, akustyczne, dźwiękochłonne

CENA

W wielu sytuacjach chcemy zadbać o to, by zajmowana przez nas przestrzeń stała się wyjątkowa i przyciągała wzrok. Oczywistym przykładem tego rodzaju okazji są choćby wystawy czy targi, gdzie dokłada się starań, aby promowane stoisko prezentowało się atrakcyjnie. Tkaniny dźwiękochłonne na zadaszenia sprawdzają się w tej roli doskonale, jednocześnie pełniąc niezwykle praktyczną funkcję – znacząco ograniczają hałas we wnętrzach. Materiał, z jakiego wykonany jest produkt to doskonałe rozwiązanie do ogromnych hal, w których odbywają się wydarzenia masowe, ale także tania i estetyczna opcja na zadaszenie tarasu. Tkanina akustyczna najwyższej jakości jest na wyciągnięcie ręki!

Skuteczne i stylowe tkaniny dźwiękochłonne

Bardzo często różnego typu wydarzenia, na których pojawiają się setki stoisk, odbywają się w zamkniętej przestrzeni. Duże budynki przeznaczone do przygotowania targów niosą za sobą ryzyko potęgowania się hałasu, powstającego w wyniku obecności wielu osób. Odpowiednia siatka na zadaszenie pomaga jednak skutecznie rozwiązać ten problem. Tkaniny dźwiękochłonne z naszej oferty pozwalają ograniczyć wykorzystywaną przestrzeń i skutecznie wygłuszyć niosące się echo. Jednocześnie świetnie sprawdzają się także na samych stoiskach, gdzie stanowią dodatkowe ogrodzenie od otaczającego szumu.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że tkanina akustyczna z naszego asortymentu gwarantuje poprawę bezpieczeństwa, poprzez spełnianie odpowiednich norm. Lekki i wytrzymały materiał jest łatwy w montażu, a jednocześnie niezwykle skuteczny. Dzięki temu może znaleźć zastosowanie także na niewielkich tarasach w przydomowych ogrodach, poprawiając komfort i dodając prywatności. Świetnie sprawdza się również w czasie koncertów, dbając o wytłumienie tyłu i boków sceny.

Już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty tkanin dźwiękochłonnych i przekonania się, jak wiele można zyskać, wybierając te pozornie proste produkty. Zagwarantuj sobie ciszę z prezentowanymi siatkami na zadaszenie. Zapraszamy!