CENA

Folie bąbelkowe, rolka bąbelkowa

CENA

Zapraszamy do składania zamówień na produkty do pakowania delikatnych przedmiotów. Folia bąbelkowa sprzedawana jest w wydajnych rolkach, która wystarczy na długo niezależnie czy będzie wykorzystana w użytku prywatnym, czy komercyjnym. Materiał ochronny gwarantuje skuteczne zabezpieczenie paczek przed uszkodzeniem, bez względu na ich zawartość. Polecamy je wszystkim firmom i osobom, które regularnie sprzedają różnego typu artykuły online z dostawą do domu kupujących.

Rolka folii bąbelkowej do sklepu internetowego

Branża e-commerce w Polsce rozwija się systematycznie, co przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie na wysokiej jakości materiały do pakowania sprzedawanych towarów. Wszystkie produkty delikatne warto wysyłać do kupujących w solidnym zabezpieczeniu, dzięki czemu dotrą do nich w stanie nienaruszonym. Rolka folii bąbelkowej, jaką tutaj oferujemy, to nasza propozycja dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych. Tworzywo ochronne można łatwo przyciąć do dowolnego rozmiaru i zakleić z użyciem taśmy klejącej.

Sprzedajemy folie w rolce przeznaczone dla przedstawicieli branży e-commerce, które sprawdzają się do zabezpieczania takich produktów, jak m.in.:

  • płyty winylowe i CD,
  • kosmetyki i artykuły spożywcze w szklanych pojemnikach,
  • biżuteria i inne delikatne akcesoria,
  • drobny sprzęt elektroniczny.

Ten materiał ochronny jest tańszym rozwiązaniem niż koperty bąbelkowe, które można wykorzystać wyłącznie do pakowania mniejszych produktów. Jego długość wynosi aż 100 metrów, więc znajdzie zastosowanie w każdym sklepie internetowym, niezależnie od miesięcznej liczby zamówień.

Folia w rolce dla klientów indywidualnych

Prezentowaną tutaj ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy chcą zaoszczędzić na zakupie kopert bąbelkowych. Taka folia w rolce cieszy się powodzeniem wśród osób, które chętnie pozbywają się niepotrzebnych przedmiotów ze swojego domu i zamiast je wyrzucać, sprzedają je zainteresowanym kupującym. Materiał posłuży do zabezpieczania nie tylko towarów ze szkła, plastiku czy papieru, ale także do odzieży, którą ochroni przed uszkodzeniami mechanicznymi w czasie transportu kurierem.

Przy regularnej wysyłce niepotrzebnych przedmiotów rolka folii bąbelkowej wystarczy użytkownikom na wiele miesięcy. Warto rozważyć inwestycję w taki materiał ochronny, aby możliwie zminimalizować koszty związane z bezpiecznym pakowaniem towarów transportowanych drogą pocztową. Po owinięciu nią dowolnego artykułu warto okleić pakunek stretchem, który również sprzedajemy w naszym sklepie internetowym, w kolorze białym lub czarnym.