CENA

Sztuczne trawy na balkon, taras, werandy, stoiska targowe

CENA

W poszukiwaniu praktycznych i estetycznych dodatków aranżacyjnych warto zapoznać się z naszą ofertą. Występuję w niej trawa syntetyczna w kilku wersjach, którą można wykorzystać na balkonie, tarasie czy innych przestrzeniach zewnętrznych, np. w ogródkach gastronomicznych. Produkty wykonane na bazie sztucznych materiałów są trwałe, a przy tym prezentują się bardzo atrakcyjnie. Świetnie imitują swoje naturalne odpowiedniki, jednak w przeciwieństwie do nich nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Sztuczna trawa idealna na balkon lub taras

Kiedy pogoda za oknem sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, warto zadbać o odpowiednią aranżację zewnętrznej części domu lub mieszkania. Sztuczna trawa na balkon lub taras to dobra alternatywa dla bardziej kosztownych elementów wyposażenia tych przestrzeni, takich jak np. płytki podłogowe. Wykonana z materiału syntetycznego wyróżnia się kolorystyką zbliżoną do naturalnego trawnika. Oferujemy wersje w różnych odcieniach i sprzedajemy je na metry, przez co można dokładnie dopasować zakup do powierzchni podłogi.

Ze względu na wykorzystanie wysokogatunkowego tworzywa syntetycznego przy produkcji trawy, zachowuje ona swój estetyczny wygląd przez długi czas. Stanowi też wdzięczny element wyposażenia balkonu lub tarasu, dzięki swojej zielonej barwie kojarzącej się z naturą. Wykorzystując ten sztuczny produkt w aranżacji zewnętrznej części domu, można więc wprowadzić się w wiosenną atmosferę również w chłodniejsze miesiące. Bardzo dobrze komponuje się w połączeniu z akcesoriami zrobionymi z drewna lub kamienia naturalnego.

Trawa syntetyczna w użytku komercyjnym

W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele interesujących opcji nie tylko klientom indywidualnym, ale też biznesowym. Zebrane w katalogu sztuczne trawy warto wykorzystać do wystroju lokalu o przeznaczeniu komercyjnym, zarówno na zewnętrznego tarasu lub patio, jak i wewnątrz pomieszczenia. Z użyciem tego syntetycznego produktu każdy bar, restauracja czy inny obiekt odwiedzany przez klientów będzie bardziej przytulny i stylowy. Dodatkowo koszt zakupu produktów na metr jest niski, dlatego warto uwzględnić go w planowanej aranżacji.

Za produkcję tej sztucznej trawy odpowiada marka 3M, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Jej produkty syntetyczne do aranżacji wnętrz i zewnętrznych powierzchni zbierają pozytywne opinie od użytkowników, doceniających ich trwałość i naturalny wygląd. Wyroby można zamówić online w długości idealnie dopasowanej do wymiarów powierzchni balkonu, tarasu lub stoiska targowego. Oferujemy modele o różnej wysokości runa, których montaż jest bardzo łatwy niezależnie od rodzaju podłoża, na którym będą umieszczone.