koszyk
Zakupy 3M
PRODUKTY BESTSELLER & NEWS
3M & MORE
[[list]]
archiwum
KONTAKT & WSPARCIE

3M™ Carbon - folia karbonowa

W sytuacji, gdy chcesz odmienić wygląd swojego samochodu lub podkreślić jego sportowy charakter, doskonałym rozwiązaniem może okazać się profesjonalna folia Carbon 3M. To innowacyjne samoprzylepne rozwiązanie pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt w ciągu kilku chwil, zapewniając wrażenie trójwymiarowości i gwarantując znakomitą przyczepność do karoserii. Dostępne w naszym asortymencie folie karbonowe to unikalne laminaty PCV z permanentnym klejem typu Comply, które nie tylko estetycznie się prezentują, ale także odznaczają się bardzo dobrą odpornością na ścieranie, brud oraz uderzenia. Dzięki wykonaniu z wielu warstw wysokogatunkowego materiału, folia Carbon daje możliwość bezproblemowego modelowania nawet w głębokich wcięciach.

3M™ Di-NOC™ CARBON - CA 421, czarny mat, 1,22m PROMOCJA
3M™ Di-NOC™ CARBON - CA 421, czarny mat, 1,22m PROMOCJA
PROMOCJA DI-NOC™Carbon - efekt włókna węglowego bez wysokich kosztów, termokurczliwa trwała
Cena: 184.64 119.00 zł/m2
zobacz szczegóły
-36%
3M™ Di-NOC™ CARBON - CA 420, antracyt,1,22m
3M™ Di-NOC™ CARBON - CA 420, antracyt,1,22m
3M CARBON - efekt włókna węglowego bez wysokich kosztów, termokurczliwa trwała
Cena: 140.05 zł/m2
zobacz szczegóły
3M™ Di-NOC™ CARBON - CA 422, złoty, szer. 1.22 m**PROMOCJA
3M™ Di-NOC™ CARBON - CA 422, złoty, szer. 1.22 m**PROMOCJA
3M™CARBON™ - efekt włókna węglowego bez wysokich kosztów, termokurczliwa trwała
Cena: 140.05 113.37 zł/m2
zobacz szczegóły
-19%
3M™ Scotchprint™ CARBON 1080-CF12, czarny, szer.1,524m
3M™ Scotchprint™ CARBON 1080-CF12, czarny, szer.1,524m
3M™ Scotchprint® Folia do tuningu aut serii 1080 - szerokość 1,524 m!
Cena: 135.80 100.00 zł/m2
zobacz szczegóły
-26%

Nowoczesna, strukturalna folia Carbon 3M

Jeszcze do niedawna folie Carbon stanowiły praktycznie nikomu nieznane powłoki, których aplikacją zajmowały się wyłącznie ściśle wyspecjalizowane warsztaty samochodowe. Na chwilę obecną te samoprzylepne elastyczne laminaty spotykają się z coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Dzieje się tak dlatego, że pozwalają one w krótkim czasie znacząco zmienić wygląd pojazdu, nadać mu elegancji lub odrobinę sportowego designu. Nowoczesna, strukturalna folia karbonowa 3M to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie indywidualny i niepowtarzalny styl. Dzięki zaawansowanym technologiom folie Carbon są łatwe i precyzyjne w aplikacji, gwarantując doskonałą przyczepność do podłoża bez konieczności sięgania po takie produkty jak klej czy taśma.

Gdzie można zastosować folię Carbon?

Tak naprawdę te elastyczne samoprzylepne laminaty można aplikować na wiele różnego rodzaju elementów samochodu. Poza tym, że doskonale prezentują się na drzwiach i masce, z powodzeniem można je naklejać również na lusterka, listwy zewnętrzne, bagażniki, a nawet na niektóre elementy znajdujące się wewnątrz pojazdu (np. deska rozdzielcza). Co więcej, nowoczesne folie Carbon 3M znakomicie nadają się do całkowitego oklejania samochodów - mogą stanowić idealny wybór dla osób, które właśnie zastanawiają się nad zmianą koloru swojego auta. Co jest szczególnie istotne, produkty te mogą być naklejane nawet na zagięte powierzchnie, ponieważ w żaden sposób nie marszczą się i nie odkształcają. Folie karbonowe zostały przystosowane przez producenta zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Folie Carbon, które wyróżnią Twój samochód!

W zakres naszego asortymentu wchodzą wyłącznie oryginalne folie Carbon 3M, które są odporne na zabrudzenia, ścieranie i uderzenia, a także posiadają certyfikat niepalności. Tym, co je wyróżnia, jest nie tylko łatwość i precyzja aplikacji, ale również gotowość do użytku - folia nie musi być wcześniej poddawana zadrukowi czy procesowi laminowania. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty karbonowe doskonale sprawdzają się nie tylko do zmiany wyglądu samochodów. Można je wykorzystywać również do oklejania łodzi, pokryw czy różnego rodzaju elementów wyposażenia wnętrz. Folie 3M są przystosowane do nakładania po wyjęciu z pudełka, bez konieczności sięgania po taśmę montażową.