CENA

3M Folie przeciwsłoneczne na okno zewnętrzne. Folie okienne - innowacyjne rozwiązania dla Twojego domu

CENA
3M

Folie okienne przeciwsłoneczne 3M to gwarancja najwyższej jakości

Zadbaj o komfort pracy oraz oszczędź sobie zbędnych nerwów wynikających ze światła padającego na monitor czy oświetlającego zbyt mocno pomieszczenie. Folia na okna przeciwsłoneczna to profesjonalna okleina na szybę, dzięki której każdy będzie w stanie z łatwością ograniczyć promienie słońca. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz ogromną skuteczność produktów. Warto zapoznać się z przygotowaną ofertą i dowiedzieć się, jak wiele można zyskać, decydując się na towar z naszego asortymentu.

Folia przeciwsłoneczna na okno

Wybierając folie okienne 3M, wybierasz święty spokój. Miliony metrów kwadratowych folii okiennych 3M instalowanych na całym świecie to dowód na to, że nasze rozwiązania sprawdzają się w praktyce. Oferujemy jedną z najbardziej wszechstronnych gwarancji w branży. Przede wszystkim jednak jesteśmy przekonani o skuteczności oraz wysokiej klasie produktów, które dostarczamy naszym odbiorcom. Dbamy o to, by każda folia na szyby okienne została wykonana z taką samą – nienaganną – starannością. Za oferowanymi rozwiązaniami stoją lata nabytego doświadczenia.

Folie Okienne Przeciwsłoneczne: Ochrona przed Słońcem. Folia Przeciwsłoneczna Zewnętrzna na Twoje Okna

Firma 3M otrzymała pierwszy patent na folię chroniącą przed słońcem w 1966 roku, a nasze innowacyjne folie okienne pomagają chronić ludzi przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym już od ponad 50 lat. Niech innowacje 3M pracują dla Ciebie. Wybierz 3M do swoich okien i niczym się nie martw. Prosta w montażu, skuteczna przeciwsłoneczna okleina na szybę oferowana w naszym sklepie zapewnia spokój i komfort pracy nawet w przeszklonych pomieszczeniach. Już dziś wybierz najlepsze rozwiązania dla swoich okien.

Nie jesteś pewny(a) doboru folii okiennych do Twoich okien? Skontaktuj się z nami, a dokonamy bezpłatnego profesjonalnego doboru i sprawdzimy atrybuty bezpieczeństwa folii przy danym typie szyby.
email: perfo@texconcept.pl
tel. 616469550, tel. 512550994, tel. 512665656

Jeśli jesteś wykonawcą / aplikatorem folii okiennych zapraszamy do współpracy na specjalnych warunkach. Skontaktuj się z nami!
Jako autoryzowany dystrybutor 3M wspieramy wykonawców i dajemy możliwości rozwoju i stałej współpracy.
tel.512550994
lub tel. 512665656