WHITEBOARD & BLACKBOARD

3M Blackboard & Whiteboard

W niezwykle prosty sposób przekształć dowolną ścianę, biurko czy front szafy w miejsce gdzie przelejesz swoje pomysły i zamienisz je w źródło inspiracji. Przemień swoje wnętrze w miejsce z charakterem bez trudów remontu.

Folia 3M BLACKBOARD została stworzona z myślą o kreatywnych ludziach ceniących prostotę i oszczędność przestrzeni oraz o osobach cierpiących z powodu alergii na pył kredowy.  Można na niej używać wszystkich pisaków na bazie wody, sucho ścieralnych.

3M BLACKBOARD występuje w 3 kolorach : czarnym, ciemnoszarym oraz szarym dzięki temu dopasujesz ją do każdego wnętrza.

Materiał z którego jest wykonana jest niepalny, ognioodporny a renomowana marka 3M daje na ten produkt aż 10 lat gwarancji!

Jak stworzyć przestrzeń biurową pobudzającą zaangażowanie ?

Czy wiesz, że wiele wspaniałych, innowacyjnych pomysłów, spostrzeżeń i decyzji w firmach nie rodzi się przy biurkach, ale na firmowych korytarzach, w kuchniach, w przestrzeniach wspólnych? To tam, odchodząc od komputerów, pracownicy spotykają się, rozmawiają, nawiązują i zacieśniają znajomości, dzielą się pomysłami. Dlaczego więc tego nie wykorzystać?

Najnowsze badania pokazują, że przestrzeń biurową można projektować z zamiarem osiągnięcia konkretnych  rezultatów, takich jak np. pobudzenie zaangażowania pracowników, wzrost innowacyjności i pomnożenie zysków – i te cele faktycznie osiągać. Jak to zrobić?

Odpowiedzią może być suchościeralny wysokiej klasy laminat 3M Whiteboard. Prosta aplikacja na gładkich powierzchniach, możliwość projekcji. 3M Whiteboard może być tablicą zaprojektowaną na meblach, drzwiach, ścianach, słupach etc.

3M

    Brak produktów